شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت مبین ارتباط بازرگان ژیوار

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت مبین ارتباط بازرگان ژیوار به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت مبین ارتباط بازرگان ژیوار در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت  مبین ارتباط بازرگان ژیوار از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت مبین ارتباط بازرگان ژیوار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت  مبین ارتباط بازرگان ژیوارتغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت مبین ارتباط بازرگان ژیوار اقدام نماید.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت  مبین ارتباط بازرگان ژیوار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت مبین ارتباط بازرگان ژیوارمتعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت مبین ارتباط بازرگان ژیوار، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت مبین ارتباط بازرگان ژیوار، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت  مبین ارتباط بازرگان ژیوارجزئی از اموال آن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت مبین ارتباط بازرگان ژیواراست و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت مبین ارتباط بازرگان ژیوارمحفوظ می‏‌دارد.